Zwiastun nowego filmu animowanego Netflixa "Dzika ekipa"

Zwiastun nowego filmu animowanego Netflixa "Dzika ekipa"

Netflix opublikował zwiastun nowej, uroczej animowanej przygody "Dzika ekipa". Nowy film śledzi losy grupy zwierząt — jadowitego węża, kolczastej diabelskiej jaszczurki, włochatego pająka i skorpiona — które marzą o opuszczeniu swoich wybiegów w zoo i rozpoczęciu życia, w którym poczują się szczęśliwsze i akceptowane. Ich nemezis, koala, przyłącza się do ich ucieczki i wyrusza w podróż przez Australię, a za nimi goni właściciel zoo i jego pomocnik.


W filmie "Dzika Ekipa" głos podkładają Isla Fisher, Tim Minchin, Eric Bana, Diesel La Torraca, Guy Pearce, Miranda Tapsell, Angus Imrie, Keith Urban, Wayne Knight, Celeste Barber, Rachel House, Lachlan Power i Jacki Weaver. Reżyserują Clare Knight i Harry Cripps, a Cripps jest również scenarzystą filmu. Historia została napisana przez Gregory'ego Lessansa i Crippsa.


Urocze promo filmu przedstawia nasze tytułowe zwierzęce postacie, które cieszą, się czasem tańcząc, dopóki nie wydarzy się coś nieoczekiwanego — ale biorąc pod uwagę, że koala Pretty Boy jest zwierzęcym nemezis, jestem pewna, że to pewnie nie był przypadek. Ale hej, przynajmniej trzymają się razem.Dzika ekipa pojawi się na Netflixie 10 grudnia. Zobaczcie teaser filmu Dzika ekipa poniżej.


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.11.2021
"Euforia" Sezon 2 Trailer pokazuje nieodpowiedzialną Zendayę i ujawnia datę premiery

W końcu Euforia powraca! Data rozpoczęcia drugiego sezonu została oficjalnie ogłoszona w krótkim zwiastunie teaserowym wydanym dziś przez HBO. Serial powróci na swój ośmioodcinkowy drugi sezon 10 stycznia na HBO GO.

16.11.2021
Zobacz zwiastun z filmu Netflixa "Nie patrz w górę".

Netflix zaprezentował ładne, ponad dwuminutowe spojrzenie na jeden z najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów: Nie patrz w górę.

15.11.2021
Narcos: Mexico Sezon 3 Soundtrack: Wszystkie utwory z opisami scen

Sonudtrack Narcos: Mexico sezon 3 zawiera muzykę Mano Negra, Los Dug Dug's i Atahualpa Yupanqui. To info zawiera spoilery do serialu Netflixa o meksykańskiej przestępczości zorganizowanej.

15.11.2021
Wyjaśnienie końca pierwszego sezonu „Koszmar minionego lata”

Co dzieje się w pierwszym sezonie serialu „Koszmar minionego lata”? Tutaj znajdziesz podsumowanie, które odpowiada na wszystkie otwarte pytania dotyczące zakończenia pierwszego sezonu.