"TY" Sezon 4: Netflix wznawia sezon przed premierą 3 sezonu

"TY" Sezon 4: Netflix wznawia sezon przed premierą 3 sezonu

15.10.2021

Niecałe 48 godzin przed wyczekiwaną premierą trzeciego sezonu "Ty" Netflix ujawnił, że po raz czwarty udostępnił Ci zielone światło.


Ogłoszony przed premierą trzeciego sezonu Netflix ujawnił, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy Was więcej dzięki odnowieniu czwartego sezonu.


Netflix poinformował, o nowościach w mediach społecznościowych. Ogromną niespodzianką jest to, że Netflix zdecydował się ogłosić wiadomości przed sezonem 3, jednak wiele milionów fanów na całym świecie ucieszy się z wiadomości.Podobnie jak Lucifer i Cobra Kai, Ty był jedną z najbardziej udanych kontynuacji w historii Netflixa. Pierwszy sezon miał wcześniej premierę w Lifetime we wrześniu 2018 r., ale gdy Netflix nabył globalne prawa do streamowania w grudniu 2018 r., "Ty" stał się wirusowy.


Kontynuowanie serii w drugim sezonie, który również cieszył się ogromną popularnością, było oczywiste dla Netflix. Biorąc pod uwagę, jak popularny stał się "Ty" wśród subskrybentów, Netflix prawdopodobnie przewidział, że sezon 3 będzie kolejnym hitem, który utoruje drogę do sezonu 4.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.11.2021
"Euforia" Sezon 2 Trailer pokazuje nieodpowiedzialną Zendayę i ujawnia datę premiery

W końcu Euforia powraca! Data rozpoczęcia drugiego sezonu została oficjalnie ogłoszona w krótkim zwiastunie teaserowym wydanym dziś przez HBO. Serial powróci na swój ośmioodcinkowy drugi sezon 10 stycznia na HBO GO.

16.11.2021
Zobacz zwiastun z filmu Netflixa "Nie patrz w górę".

Netflix zaprezentował ładne, ponad dwuminutowe spojrzenie na jeden z najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów: Nie patrz w górę.

15.11.2021
Narcos: Mexico Sezon 3 Soundtrack: Wszystkie utwory z opisami scen

Sonudtrack Narcos: Mexico sezon 3 zawiera muzykę Mano Negra, Los Dug Dug's i Atahualpa Yupanqui. To info zawiera spoilery do serialu Netflixa o meksykańskiej przestępczości zorganizowanej.

15.11.2021
Wyjaśnienie końca pierwszego sezonu „Koszmar minionego lata”

Co dzieje się w pierwszym sezonie serialu „Koszmar minionego lata”? Tutaj znajdziesz podsumowanie, które odpowiada na wszystkie otwarte pytania dotyczące zakończenia pierwszego sezonu.