Czy 'Noc Dziękczynienia' będzie na Netflixie po kinowych seansach?

Czy 'Noc Dziękczynienia' będzie na Netflixie po kinowych seansach?

16.11.2023

Eli Roth, reżyser znany z takich filmów jak Cabin Fever i Hostel, powraca ze swoją najnowszą propozycją w postaci świątecznego slashera Noc Dziękczynienia, opartego na prześmiewczym zwiastunie filmu Grindhouse z 2007 roku.


Fabuła Noc Dziękczynienia jest dość standardowa. Morderca o pseudonimie "John Carver" terroryzuje małe miasteczko Plymouth w stanie Massachusetts po tym, jak zamieszki w Czarny Piątek kończą się tragedią. Spodziewajmy się wszelkiego rodzaju zgonów i morderstw związanych z Nocą Dziękczynienia.


W filmie występują Patrick Dempsey, Addison Rae, Milo Manheim, Jalen Thomas Brooks, Nell Verlaque, Rick Hoffman i Gina Gershon. Film wejdzie na ekrany kin 17 listopada. Chociaż nie pojawi się od razu w serwisie Netflix, ponieważ jest to film Sony, wiemy, że w końcu pojawi się w serwisie Netflix! Oto, co musisz wiedzieć. 


Noc Dziękczynienia trafi w końcu na platformę Netflix


Ponieważ Noc Dziękczynienia jest dystrybuowana przez TriStar Pictures (które jest częścią Sony), fani mogą spodziewać się, że slasher pojawi się w serwisie Netflix w 2024 roku, prawdopodobnie w pierwszej połowie roku. Jeśli porównamy to do komedii Sony z Jennifer Lawrence Bez urazy, to Noc Dziękczynienia powinna zadebiutować w serwisie Netflix w marcu lub kwietniu. Premiera komedii Bez urazy miała miejsce w czerwcu 2023 roku, a jej przeniesienie z kin do serwisu Netflix zajęło około czterech miesięcy.


Podobnie ostatni film TriStar Pictures, Whitney Houston: I Wanna Dance With Somebody, ukazał się w kinach w grudniu 2022 roku, a następnie pojawił się w serwisie Netflix w kwietniu 2023 roku, więc wydaje się, że w sumie zajęło to około czterech miesięcy.


Dla tych, którzy nie chcą czekać tak długo i nie planują oglądać go w kinach, będzie można kupić lub wypożyczyć Noc Dziękczynienia w serwisach VOD, takich jak Amazon i Apple, po tym, jak film będzie już dostępny w kinach. Ponownie, porównując do Bez urazy, premiera na VOD zajęła około dwóch miesięcy po czerwcowej dacie, a kilka tygodni później Sony wydało film na nośnikach fizycznych.


Jeśli Noc Dziękczynienia podąży podobną trajektorią, film będzie można kupić lub wypożyczyć w domu w styczniu.


 


Noc Dziękczynienia zwiastun


  


Bądź na bieżąco z VodFlix, aby uzyskać więcej informacji na temat Noc Dziękczynienia. Z pewnością ogłosimy, kiedy slasher zadebiutuje w serwisie Netflix.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.02.2024
Wikingowie: Valhalla sezon 3 - pierwsze zdjęcia, obsada i wszystko, co wiemy do tej pory

Netflix udostępnił nowe zdjęcia zapowiadające trzeci i ostatni sezon serialu Wikingowie: Valhalla, który ukaże się jeszcze w tym roku.

24.02.2024
Awatar: Ostatni władca wiatru - status przedłużenia 2. sezonu i wszystko, co wiemy do tej pory

Oto wszystko, co wiemy o potencjalnym 2. sezonie Awatar: Ostatni władca wiatru na Netflix.

24.02.2024
Zakończenie 1. sezonu Netflix Awatar: Ostatni władca wiatru: Co dalej z Drużyną Awatara?

Co wydarzyło się w finale 1. sezonu Awatar: Ostatni władca wiatru? Dowiedz się tutaj!

24.02.2024
Czas trwania odcinków serialu Netflix Awatar: Ostatni władca wiatru była idealna dla pierwszego sezonu

Ile jest odcinków w serialu Awatar: Ostatni władca wiatru?