365 Dni 4 - plotki i wszystko, co zostało powiedziane o potencjalnym czwartym filmie

365 Dni 4 - plotki i wszystko, co zostało powiedziane o potencjalnym czwartym filmie

16.11.2023

Na przestrzeni lat Netflix uruchomił wiele udanych serii filmowych. Wśród największych międzynarodowych hitów serwisu streamingowego znalazły się filmy 365 Dni oparte na udanej serii książek Blanki Lipińskiej.


Nikt nie mógł przewidzieć sukcesu, jaki odniesie pierwszy film po premierze w serwisie Netflix na początku 2020 roku. Film stał się najczęściej oglądanym oryginalnym filmem Netflix w 2020 roku, a Netflix szybko zazielenił parę kolejnych filmów inspirowanych drugą i trzecią książką z serii.


Te dwa filmy pojawiły się na Netflix w 2022 roku i zdobyły podobne entuzjastyczne recenzje od fanów, którzy nie mogli się nacieszyć tą serią i jej oszałamiającym głównym bohaterem, który szybko skradł serca widzów.


Od premiery trzeciego filmu w sierpniu 2022 roku widzowie nie mogą się doczekać kolejnych części i wygląda na to, że nie są jedyni!


 


365 Dni 4 nie zostało jeszcze potwierdzone przez Netflix


 


Netflix słynie z rozwijania projektów pod radarem, więc istnieje szansa, że Netflix mógł prowadzić rozmowy z zespołem kreatywnym stojącym za serią na temat potencjalnego czwartego filmu. Jednak w chwili obecnej Netflix nie ogłosił jeszcze czwartego filmu z serii 365 Dni, co oznacza, że nie jest jasne, czy czwarty film może być w fazie rozwoju, czy nawet może być omawiany przez Netflix.


Filmy były oparte na trylogii książkowej, a każdy z pierwszych trzech filmów podążał za wydarzeniami z książek, którymi były inspirowane. Oznacza to, że aby nakręcić czwarty film, zespół kreatywny musiałby wymyślić historię, która nie jest bezpośrednio oparta na materiałach źródłowych. Może to skomplikować szanse na powstanie czwartego filmu, ponieważ pierwsze trzy filmy opowiadały całkiem kompletną historię.


Nie oznacza to jednak, że widzieliśmy ostatnią odsłonę tej serii lub jej bohaterów. 


Wszystko, co zostało powiedziane na temat 365 Dni 4


 


Podczas gdy Netflix nie ogłosił planów na czwarty film z serii, pojawiły się pewne niezbyt subtelne drażniące informacje od osób bliskich filmowi na temat możliwości powstania kolejnego filmu. W rzeczywistości główny bohater serii, Michele Morrone, jasno dał do zrozumienia, że byłby otwarty na ponowne wcielenie się w postać Massimo Torricellego.


Kilka dni po premierze Kolejne 365 dni 19 sierpnia, Morrone zabrał na Instagram bardzo tajemniczy post, który zdawał się sugerować, że może być więcej historii Massimo!


"Koniec czegoś jest zawsze trochę smutny... ale... kto wie...", Morrone drażnił się z fanami, sugerując, że może to nie być pożegnanie, ale raczej moment "do następnego razu". Co zaskakujące, od czasu tego tajemniczego posta na Instagramie nie drażnił się z nikim innym na temat czwartego filmu, ale fani nadal gromadzą się w tym poście, aby dzielić się swoimi nadziejami na zobaczenie więcej postaci.


Oprócz tego, że Morrone drażnił się z możliwością czwartego filmu, autorka 365 Dni, Blanka Lipińska, również podzieliła się swoimi odczuciami na temat tego, że nie jest gotowa pożegnać się z tymi postaciami - szczególnie z Massimo.


Po premierze trzeciego filmu Lipińska ujawniła TODAY, że planuje powrócić do tej historii, ale tym razem bezpośrednio oczami Massimo. Jak ujawniła Lipińska, ma nadzieję powrócić do "historii od początku. Ale tym razem z perspektywy Massimo".


Nie ma żadnych aktualnych informacji na temat postępów tego projektu i tego, czy Lipińska aktywnie rozwija nową książkę z perspektywy Massimo, ale takie podejście sprawdziło się w przeszłości u innych autorów, na przykład Stephenie Meyer wykorzystała W Blasku Nocy, aby powrócić do serii Zmierzch, powracając do historii, ale tym razem opowiedzianej z perspektywy Edwarda.


Biorąc pod uwagę chęć powrotu do historii z perspektywy Massimo, istnieje szansa, że Netflix będzie współpracował z Lipińską nad czwartym filmem, który mógłby powrócić do wydarzeń z pierwszego filmu, ale tym razem z perspektywy Massimo. Mogłoby to być interesujące podejście do kontynuowania uwielbianej przez fanów serii w sposób, którego wcześniej nie widzieliśmy w medium. 


Netflix nigdy nie zapowiadał 365 Dni jako ostatniego filmu z serii


 


Dodatkowym poziomem intrygi do tajemnicy, czy czwarty film może się kiedyś wydarzyć, jest fakt, że Netflix był bardzo nieśmiały, nie promując trzeciego filmu z serii, Kolejne 365 dni, jako ostatniego filmu z serii.


W całym brandingu filmu, w tym w oficjalnym zwiastunie na YouTube oraz w oficjalnych mediach Netflix, film nigdy nie jest promowany jako ostatni rozdział serii. Zazwyczaj, gdy franczyza zbliża się do oficjalnego końca, marki takie jak Netflix będą mocno promować film lub ostatni sezon serialu jako ostatnią pozycję w swoich działaniach promocyjnych.


Fakt, że Netflix zdecydował się nie używać terminów takich jak "ostatni rozdział" na swoich plakatach i podczas promowania filmu, jest intrygujący. Zamiast tego po prostu opisali film jako "kolejną część", co wydaje się pozostawiać otwarte drzwi dla potencjalnego powrotu do serii. 


Fani naprawdę chcą, aby 365 Dni 4 stało się rzeczywistością


 


Jeśli jest coś, co jest prawdą, to fakt, że fani naprawdę chcą, aby 365 Dni 4 stało się rzeczywistością! Od czasu premiery trzeciego filmu z serii, fani nie mogą się doczekać dodatkowych informacji na temat potencjalnego czwartego filmu, co doprowadziło do kilku wirusowych postów w mediach społecznościowych.


Tego lata seria postów na Facebooku stała się wirusowa, gdy strony influencerów opublikowały informacje o potencjalnym czwartym filmie, ogłaszając, że "365 Dni 4 już wkrótce" za pomocą grafiki inspirowanej Netflixem. Jak zauważyło What's On Netflix, natura postów na Facebooku była wątpliwa, ponieważ przedstawiały one plotki jako raporty na kilku stronach, w tym na stronie na Facebooku o nazwie "Netflix Daily Updates", którą, jak na ironię, What's on Netflix kupił tej jesieni po tym, jak Netflix Life zerwał więzi ze stroną i innymi ze względu na fałszywe ramy ich raportów na Facebooku.


Mimo to, jeśli było coś, co udowodnił wirusowy charakter postów na Facebooku, to to, że fani naprawdę chcą zobaczyć czwarty film z serii!


"Po prostu chciałbym, żeby to się nigdy nie skończyło, po prostu nie przestawaj" - podzielił się jeden z fanów spragniony kolejnych części hitowej serii. "Kup wino, kup deskę serów z Aldi!" inny podekscytowany fan podekscytowany powiedział swojemu przyjacielowi, omawiając możliwość kolejnego filmu.


Większość z nich jest jednak po prostu podekscytowana możliwością pojawienia się kolejnych Massimo, a temat przewodni wśród fanów w mediach społecznościowych został najlepiej podsumowany przez jednego z nich: "Jestem najbardziej podekscytowany ponownym zobaczeniem Masimo!"


Najwyraźniej fani Netflixa są zainteresowani kolejnym filmem. Miejmy tylko nadzieję, że Netflix weźmie pod uwagę pragnienie fanów i powróci do serii w czwartym filmie!


 


Jak tylko pojawią się informacje o czwartym filmie, na pewno poinformujemy o tym. W międzyczasie możesz cieszyć się trylogią 365 Dni na Netflix!

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.02.2024
Wikingowie: Valhalla sezon 3 - pierwsze zdjęcia, obsada i wszystko, co wiemy do tej pory

Netflix udostępnił nowe zdjęcia zapowiadające trzeci i ostatni sezon serialu Wikingowie: Valhalla, który ukaże się jeszcze w tym roku.

24.02.2024
Awatar: Ostatni władca wiatru - status przedłużenia 2. sezonu i wszystko, co wiemy do tej pory

Oto wszystko, co wiemy o potencjalnym 2. sezonie Awatar: Ostatni władca wiatru na Netflix.

24.02.2024
Zakończenie 1. sezonu Netflix Awatar: Ostatni władca wiatru: Co dalej z Drużyną Awatara?

Co wydarzyło się w finale 1. sezonu Awatar: Ostatni władca wiatru? Dowiedz się tutaj!

24.02.2024
Czas trwania odcinków serialu Netflix Awatar: Ostatni władca wiatru była idealna dla pierwszego sezonu

Ile jest odcinków w serialu Awatar: Ostatni władca wiatru?