"Kłamstwa i Oszustwa": hiszpański serial thrillerowy pojawi się na Netflixie w listopadzie 2021 roku

"Kłamstwa i Oszustwa": hiszpański serial thrillerowy pojawi się na Netflixie w listopadzie 2021 roku

19.10.2021

Remake hiszpańskiego thrillera brytyjskiego serialu „Kłamca” pojawi się na całym świecie w serwisie Netflix w listopadzie 2021 r. Po raz pierwszy wydany w ATRESplayer Premium w kwietniu 2020 r. Wszystkie sześć odcinków pierwszego sezonu „Kłamstwa i oszustwa” trafi do serwisu Netflix 15 listopada 2021r.


Hiszpańska seria tajemnic, oparta na książce Harry'ego i Jacka Williamsów, wydana po raz pierwszy na początku pandemii w hiszpańskiej usłudze premium SVOD, która od grudnia 2020 r. ma niewiele ponad 500 000 subskrybentów. Został wydany pod nazwą Mentiras, ale w serwisie Netflix na całym świecie będzie nosił nazwę Kłamstwa i oszustwa.


Curro Novallas stoi za serią i służy jako scenarzysta i reżyser. Novallas nie jest obcy Netflixowi, który pracował przy High Seas (Alta Mar) i obecnie ciężko pracuje jako producent wykonawczy w miniserialu telewizyjnym Los Protegidos: El regreso, który jest przeznaczony dla Atresplayer Premium.


W serialu główną rolę gra Ángela Cremonte, która wciela się w postać Laury Munar, która budzi się pewnego ranka i podejrzewa, że została odurzona i zgwałcona przez szanowanego chirurga (w tej roli Javier Rey). Serial przygląda się temu wydarzeniu podczas toczącej się sprawy sądowej, którą nauczycielka literatury wytoczyła przeciwko niemu.


Biorąc pod uwagę, że seria stara się opowiedzieć obie strony historii, będziesz miał wątpliwości, czy Laura lub Xavier kłamie.


W obsadzie serialu znaleźli się również Manuela Velasco (REC), Paco Tous (Money Heist), Clara Segura (The Sea Inside), Miquel Fernández (All I See Is You) i Eva Llorach (Quién te cantará). 

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.11.2021
"Euforia" Sezon 2 Trailer pokazuje nieodpowiedzialną Zendayę i ujawnia datę premiery

W końcu Euforia powraca! Data rozpoczęcia drugiego sezonu została oficjalnie ogłoszona w krótkim zwiastunie teaserowym wydanym dziś przez HBO. Serial powróci na swój ośmioodcinkowy drugi sezon 10 stycznia na HBO GO.

16.11.2021
Zobacz zwiastun z filmu Netflixa "Nie patrz w górę".

Netflix zaprezentował ładne, ponad dwuminutowe spojrzenie na jeden z najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów: Nie patrz w górę.

15.11.2021
Narcos: Mexico Sezon 3 Soundtrack: Wszystkie utwory z opisami scen

Sonudtrack Narcos: Mexico sezon 3 zawiera muzykę Mano Negra, Los Dug Dug's i Atahualpa Yupanqui. To info zawiera spoilery do serialu Netflixa o meksykańskiej przestępczości zorganizowanej.

15.11.2021
Wyjaśnienie końca pierwszego sezonu „Koszmar minionego lata”

Co dzieje się w pierwszym sezonie serialu „Koszmar minionego lata”? Tutaj znajdziesz podsumowanie, które odpowiada na wszystkie otwarte pytania dotyczące zakończenia pierwszego sezonu.