Czas trwania odcinków serialu Netflix Awatar: Ostatni władca wiatru była idealna dla pierwszego sezonu

Czas trwania odcinków serialu Netflix Awatar: Ostatni władca wiatru była idealna dla pierwszego sezonu

24.02.2024

Serial Netflixa Awatar: Ostatni władca wiatru jest już dostępny, więc nadszedł czas, aby rzucić wszystko, co robisz i sprawdzić go. Ale zanim zaczniesz swoją sesję binge, musimy podzielić się z tobą wszystkimi ważnymi szczegółami na temat pierwszego sezonu, takimi jak całkowita liczba odcinków i nie tylko.


Nie wiem, czy wiesz, ale ten przygodowy serial akcji jest adaptacją innego dzieła. Jest to adaptacja na żywo przebojowego serialu animowanego Nickelodeon o tej samej nazwie. Pojawia się ponad dekadę po premierze krytycznie ocenionego filmu akcji na żywo, The Last Airbender. Chociaż jest jeszcze zbyt wcześnie, aby stwierdzić, czy będzie to hit, czy nie, sprawy nie wyglądają źle, w oparciu o wczesne recenzje krytyków i pozytywne reakcje widzów.


Pierwszy sezon obejmuje większość pierwszego sezonu serialu animowanego. Widzowie śledzą losy Aanga, młodego Awatara: Ostatniego władcy wiatru, który wyrusza w podróż mającą na celu opanowanie wszystkich czterech żywiołów (Wody, Ziemi, Ognia, Powietrza), aby móc powstrzymać militarystyczny Naród Ognia i uratować świat. Dołączają do niego młoda władczyni wody Katara i jej starszy brat Sokka.


Gordon Cormier wciela się w 12-letniego awatara Aanga, a Kiawentiio i Ian Ousley wcielają się w role Katary i Sokki. Dallas Liu, Paul Sun-Hyung Lee, Ken Leung, Daniel Dae Kim i wielu innych utalentowanych aktorów dołącza do nich w obsadzie.


 Appa leci w przestworzach z pasażerami Aangiem (Gordon Cormier), Katarą (Kiawentiio) i Sokką (Ousley) na plecach. /
Ile jest odcinków w serialu Awatar: Ostatni władca wiatru?


 


Cóż, powiedzielibyśmy, że wystarczająco! W pierwszym sezonie znalazło się w sumie osiem odcinków, a cała historia została opowiedziana bez poczucia pośpiechu. Netflix zazwyczaj daje swoim serialom od ośmiu do 10 odcinków w sezonie, więc ta liczba odcinków ma sens. Jeśli chodzi o długość poszczególnych odcinków, to jest ona bardzo zróżnicowana.


Poniżej udostępniliśmy tytuły i czasy trwania wszystkich odcinków w tym sezonie:  • Episode 1: “Aang” (63 minut)

  • Episode 2: “Warriors” (48 minut)

  • Episode 3: “Omashu” (52 minut)

  • Episode 4: “Into the Dark” (55 minut)

  • Episode 5: “Spirited Away” (51 minut)

  • Episode 6: “Masks” (56 minut)

  • Episode 7: “The North” (47 minut)

  • Episode 8: “Legends” (57 minut)


Po zsumowaniu czasu trwania wszystkich odcinków otrzymaliśmy łączny czas 429 minut. Oznacza to, że Awatar: Ostatni władca wiatru sezon 1 trwa 7 godzin i 9 minut. Zdecydowanie możliwe jest więc obejrzenie wszystkich ośmiu odcinków za jednym razem.


Awatar: Ostatni władca wiatru sezon 1 jest już dostępny w serwisie Netflix.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

15.03.2024
Recenzja "Irlandzkie życzenie": Lindsay Lohan na Netflixie ma mnóstwo uroku

Zapraszamy na emocjonującą recenzję filmu "Irlandzkie życzenie" z udziałem Lindsay Lohan, dostępnego na platformie Netflix. Odkryj historię Maddie, która wędruje do Irlandii i spełnia magiczne życzenie przy starożytnym kamieniu.

15.03.2024
7. sezon Black Mirror pojawi się w 2025 roku: Oto, co wiemy do tej pory

Zaplanuj swoje oczekiwania na 7. sezon 'Czarne lustro', który pojawi się w 2025 roku. Zobacz, co do tej pory już wiemy.

14.03.2024
15 najlepszych westernów o wyjętych spod prawa, ranking

Zanurz się w świat westernów wyjętych spod prawa z rankingiem 15 najlepszych filmów pełnych napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Przekonaj się, dlaczego te produkcje zachwycają widzów i zaskakują nietypowymi bohaterami.

14.03.2024
Gdzie obejrzeć "Biedne istoty": Czy zdobywca Oscara jest dostępny w streamingu?

Uznany przez krytyków film Yorgosa Lanthimosa Biedne istoty jest wreszcie dostępny w streamingu. Czarna komedia fantasy jest adaptacją powieści Alasdaira Graya z 1992 roku o tym samym tytule, która zdobyła nagrodę Guardian Fiction Prize i Costa Book Award