Bandidos: Na tropie skarbu obsada, zwiastun

Bandidos: Na tropie skarbu obsada, zwiastun

12.03.2024

Nie kochasz po prostu dobrego dramatu o napadzie? Cóż, Netflix ma dokładnie to, czego potrzebujesz w nadchodzącym serialu Bandidos. Premiera zaplanowana jest na środę, 13 marca 2024 roku, a poniżej znajdziesz wszystko, co musisz o nim wiedzieć.


Po raz pierwszy usłyszeliśmy o Bandidos w kwietniu 2023 roku, gdy Netflix ogłosił, że meksykański serial jest oficjalnie w produkcji. Pablo Tébar, znany z pisania do seriali Tierra de lobos, Serve and Protect oraz Diablero, został ujawniony jako twórca i showrunner. Dodatkowo, Stacy Perskie został ogłoszony jako producent. Później dowiedzieliśmy się, że Adrian Grunberg, który jest najlepiej znany z reżyserowania filmów Rambo: Ostatnia krew oraz Raz się żyje, będzie reżyserował. On, wraz z Markiem Holderem, Christine Holderem i Andrew Wilsonem, są producentami wykonawczymi.


To seria thrillerów o napadzie podwodnym. Ja nie wiem, jak ty, ale to już wydaje się interesujące do obejrzenia. śledzi grupę wykwalifikowanych outsiderów, gdy podejmują się śmiałego zadania pod wodą'.


 Bandidos S1. (L do R) Juan Pablo Medina jako Wilson, Alfonso Dosal jako Miguel w Bandidos S1. Cr. Julieta Horak / Netflix ©2024 /
Na powyższym zdjęciu po prawej stronie znajduje się Alfonso Dosal, który wciela się w ekscentrycznego złodzieja Miguela w serialu sensacyjnym. Miguel rekrutuje grupę utalentowanych bandytów, by wyruszyć na podwodną przygodę w poszukiwaniu dawno zaginionego skarbu. Możesz kojarzyć Dosala z jego poprzednią rolą jako Benjamína Arellano Félixa w serialu Narcos: Meksyk na platformie Netflix. Jego najnowszą rolą było wcielenie się w ojca O'Higginsa w serialu fantasy Netflix, Jodie - wybraniec.


Na powyższym zdjęciu po lewej stronie jest Juan Pablo Medina, który gra Wilsona, jednego z bandytów dołączającego do Miguela w podwodnej przygodzie. Medina jest najlepiej znany z występów w meksykańskich serialach La Casa de las Flores i Ingobernable, oba dostępne do oglądania na Netflix.


 Bandyci S1. Ester Expósito jako Lilí w Bandidos S1. Cr. Julieta Horak / Netflix ©2024 /
Hiszpańska aktorka i modelka Ester Expósito gra rolę Lilí w Bandidos, kolejnej zręcznej złodziejki, która dołącza do Miguela w jego śmiałej misji. Expósito jest najlepiej znana z roli ukochanej postaci, Carli Rosón Caleruegi, w popularnym serialu dla nastolatków Szkoła dla elity. Kilka innych ról, jakie zagrała, to w serilach Vis a Vis, Estoy Vivo, La caza. Monteperdido oraz Someone Has to Die. Jej najnowszą rolą było wcielenie się w postać Moniki w tajemniczym thrillerze pt. Lost in the Night. Poza Bandidos, będziemy mogli ją zobaczyć następnie w hiszpańsko-francusko-argentyńskim filmie grozy zatytułowanym The Wailing.


Oto lista innych aktorów w obsadzie Bandidos:  • Mabel Cadena jako Inés

  • Nicolás Furtado jako Octavio

  • Andrés Baida jako Ariel

  • Andrea Chaparro jako Citlali

  • Juan Pablo Fuentes jako Lucas

  • Fermín Martínez jako Canche

  • Bruno Bichir


Zobacz obsadę w akcji w emocjonującym oficjalnym zwiastunie Bandidos poniżej.


  


Na podstawie zwiastuna, to nie wygląda na serial, którego chciałbyś przegapić. Dlatego zapisz datę w kalendarzu i zwolnij swoje zobowiązania, ponieważ Bandidos wkracza na Netflix 13 marca! 

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

15.03.2024
Recenzja "Irlandzkie życzenie": Lindsay Lohan na Netflixie ma mnóstwo uroku

Zapraszamy na emocjonującą recenzję filmu "Irlandzkie życzenie" z udziałem Lindsay Lohan, dostępnego na platformie Netflix. Odkryj historię Maddie, która wędruje do Irlandii i spełnia magiczne życzenie przy starożytnym kamieniu.

15.03.2024
7. sezon Black Mirror pojawi się w 2025 roku: Oto, co wiemy do tej pory

Zaplanuj swoje oczekiwania na 7. sezon 'Czarne lustro', który pojawi się w 2025 roku. Zobacz, co do tej pory już wiemy.

14.03.2024
15 najlepszych westernów o wyjętych spod prawa, ranking

Zanurz się w świat westernów wyjętych spod prawa z rankingiem 15 najlepszych filmów pełnych napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Przekonaj się, dlaczego te produkcje zachwycają widzów i zaskakują nietypowymi bohaterami.

14.03.2024
Gdzie obejrzeć "Biedne istoty": Czy zdobywca Oscara jest dostępny w streamingu?

Uznany przez krytyków film Yorgosa Lanthimosa Biedne istoty jest wreszcie dostępny w streamingu. Czarna komedia fantasy jest adaptacją powieści Alasdaira Graya z 1992 roku o tym samym tytule, która zdobyła nagrodę Guardian Fiction Prize i Costa Book Award