Gdzie obejrzeć serial "Psychiatra u Boku” mrocznej komedii?

Gdzie obejrzeć serial "Psychiatra u Boku” mrocznej komedii?

14.11.2021

Spotykanie się z terapeutą może być bardzo pomocne. Ale co się dzieje, gdy terapeuta wykorzystuje tę relację? Psychiatra u Boku (ang. The Shrink Next Door) to mroczny, zakręcony serial komediowy, który bada dynamikę pomiędzy czarującym, pozornie pomocnym psychiatrą i jego wieloletnim pacjentem oraz nieoczekiwane wydarzenia, które wynikają z ich relacji.


Miniserial oparty jest na podcaście o tej samej nazwie autorstwa Joe Nocery. Wyreżyserowany przez Michaela Showaltera i napisany przez Georgię Pritchett serial komediowy z udziałem Willa Ferrella i Paula Rudda w rolach głównych, odpowiednio pacjenta i terapeuty. Ta komedia widzi ponowne połączenie Ferrell i Rudd po ich udanej pary w serii Anchorman, który jest zdecydowanie coś doczekać, głównie dla ich komediowej chemii.


Obsada serialu obejmuje Will Ferrell jako Martin "Marty" Markowitz, Paul Rudd jako dr Isaac "Ike" Herschkopf, Kathryn Hahn jako Phyllis Markowitz, i Casey Wilson jako Bonnie Herschkopf, między innymi. W serialu pojawia się również Sarayu Blue jako Miriam, w powtarzającej się roli.Fabuła serialu "Psychiatra u Boku" skupia się na Marty'm i na tym, jak jego terapeuta, dr Isaac, pomógł mu odmienić swoje życie. Relacja lekarz-pacjent trwa od około 30 lat, podczas których Marty nauczył się wiele o utrzymywaniu granic. Jak na ironię, granice z terapeutą są tym, co zostaje przekroczone w serialu. Komediowy miniserial bada związek Marty'ego i doktora Isaaca, który staje się dysfunkcyjny i złożony, prowadząc do manipulacji i wykorzystywania. Pojawia się wiele niepokojących, ale i zabawnych sytuacji, które trzeba będzie obejrzeć, aby się o tym przekonać.


Ze wspaniałą obsadą i bardzo intrygującą fabułą, Psychiatra u Boku wygląda jak interesująca i wciągająca seria do obejrzenia. Tak więc zebraliśmy poręczny przewodnik odpowiadający na wszystkie pytania dotyczące tej mrocznej komedii, w tym, jak można oglądać serial, gdzie jest dostępny do strumieniowania, i więcej.


Czy serial Psychiatra u Boku jest dostępny online?


Tak, Psychiatra u Boku jest oryginalnym serialem Apple TV+, co oznacza, że będzie nadawany wyłącznie w tej usłudze. Jeśli chcesz oglądnąć serial, to możesz użyć tego linku, aby bezpośrednio odwiedzić stronę docelową serialu w serwisie streamingowym.


Obejrzyj zwiastun Psychiatra u Boku


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.11.2021
"Euforia" Sezon 2 Trailer pokazuje nieodpowiedzialną Zendayę i ujawnia datę premiery

W końcu Euforia powraca! Data rozpoczęcia drugiego sezonu została oficjalnie ogłoszona w krótkim zwiastunie teaserowym wydanym dziś przez HBO. Serial powróci na swój ośmioodcinkowy drugi sezon 10 stycznia na HBO GO.

16.11.2021
Zobacz zwiastun z filmu Netflixa "Nie patrz w górę".

Netflix zaprezentował ładne, ponad dwuminutowe spojrzenie na jeden z najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów: Nie patrz w górę.

15.11.2021
Narcos: Mexico Sezon 3 Soundtrack: Wszystkie utwory z opisami scen

Sonudtrack Narcos: Mexico sezon 3 zawiera muzykę Mano Negra, Los Dug Dug's i Atahualpa Yupanqui. To info zawiera spoilery do serialu Netflixa o meksykańskiej przestępczości zorganizowanej.

15.11.2021
Wyjaśnienie końca pierwszego sezonu „Koszmar minionego lata”

Co dzieje się w pierwszym sezonie serialu „Koszmar minionego lata”? Tutaj znajdziesz podsumowanie, które odpowiada na wszystkie otwarte pytania dotyczące zakończenia pierwszego sezonu.