Zobacz zwiastun z filmu Netflixa "Nie patrz w górę".

Zobacz zwiastun z filmu Netflixa "Nie patrz w górę".

Jeśli myśleliście, że oglądaliście gwiazdorską obsadę, poczekajcie, aż zobaczycie, kto jest w nowym filmie Netflixa, Nie patrz w górę (ang. Don't Look Up). Zapomnijcie o The Avengers i Małe kobietki, bo nie jesteśmy pewni, czy cokolwiek może przebić nową produkcję serwisu streamingowego.


Komedia została napisana i wyprodukowana przez Adama McKaya z Anchormana, wraz z reżyserem i współproducentem Kevinem Messickiem, który pracował również nad nagrodzonym Oscarem filmem Vice. Co jednak wiemy o filmie do tej pory?


Nie patrz w górę zwiastun


Pracując, aby ostrzec świat przed kometą grożącą zniszczeniem Ziemi, para siada na spotkanie w Białym Domu u boku prezydent Janie Orlean, granej przez Meryl Streep, oraz jej syna i szefa sztabu Jason Orlean (Jonah Hill).


Całość jest w równej mierze napięta i mrocznie zabawna, więc nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej. Obejrzyjcie zwiastun tutaj:Kto znalazł się w obsadzie serialu Netflixa "Don't Look Up"?


ZBYT WIELE OSÓB, BY JE WYMIENIĆ. No dobrze, więc wymienimy. Laureaci Oscara Jennifer Lawrence, Meryl Streep, Cate Blanchett i Leonardo DiCaprio, a także Rob Morgan, Jonah Hill, Mark Rylance, Tyler Perry, Timothée Chalamet, Ron Perlman, Ariana Grande, Scott Mescudi, Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley. Kurczę.


Netflix potraktował nas również kilkoma zdjęciami wspomnianego zespołu w akcji i, jesteśmy oficjalnie podekscytowani.Przed wydaniem tych nowych ujęć, Netflix wcześniej dał fanom pierwsze spojrzenie na Leo i J Law w akcji w styczniu tego roku, podczas ich zapowiedzi wszystkich niesamowitych filmów przychodzących na platformę streamingową w 2021 roku.
O czym jest film Netflixa "Nie patrz w górę"?


Film opowiada o parze astronautów, którzy próbują ostrzec ludzkość, że asteroida zmierza w kierunku Ziemi, a im zostało tylko sześć miesięcy.


Leo i J Law grają głównych bohaterów, parę naukowców niskiego szczebla, którzy po odkryciu, że meteoryt uderzy w Ziemię w ciągu sześciu miesięcy, wyruszają w trasę medialną, aby spróbować ostrzec świat, ale znajdują niechętny i niewierzący populację.W lutym 2020 roku scenarzysta McKay mówił o swoim podekscytowaniu z powodu Jennifer Lawrence na pokładzie, mówiąc Deadline:"Jestem tak podekscytowany, że mogę zrobić ten film z Jen Lawrence. Ona jest tym, co ludzie w XVII wieku nazywali 'dynamitowym talentem'"."A fakt, że Netflix widzi ten film jako światową komedię, stawia wysoko poprzeczkę dla mnie i mojego zespołu w ekscytujący i motywujący sposób".Kiedy premiera filmu "Nie patrz w górę" Netflixa?


Film „Nie patrz w górę” w wybranych kinach od 10 grudnia i na Netflix — 24 grudnia.

Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.11.2021
"Euforia" Sezon 2 Trailer pokazuje nieodpowiedzialną Zendayę i ujawnia datę premiery

W końcu Euforia powraca! Data rozpoczęcia drugiego sezonu została oficjalnie ogłoszona w krótkim zwiastunie teaserowym wydanym dziś przez HBO. Serial powróci na swój ośmioodcinkowy drugi sezon 10 stycznia na HBO GO.

16.11.2021
Zobacz zwiastun z filmu Netflixa "Nie patrz w górę".

Netflix zaprezentował ładne, ponad dwuminutowe spojrzenie na jeden z najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów: Nie patrz w górę.

15.11.2021
Narcos: Mexico Sezon 3 Soundtrack: Wszystkie utwory z opisami scen

Sonudtrack Narcos: Mexico sezon 3 zawiera muzykę Mano Negra, Los Dug Dug's i Atahualpa Yupanqui. To info zawiera spoilery do serialu Netflixa o meksykańskiej przestępczości zorganizowanej.

15.11.2021
Wyjaśnienie końca pierwszego sezonu „Koszmar minionego lata”

Co dzieje się w pierwszym sezonie serialu „Koszmar minionego lata”? Tutaj znajdziesz podsumowanie, które odpowiada na wszystkie otwarte pytania dotyczące zakończenia pierwszego sezonu.