"Euforia" Sezon 2 Trailer pokazuje nieodpowiedzialną Zendayę i ujawnia datę premiery

"Euforia" Sezon 2 Trailer pokazuje nieodpowiedzialną Zendayę i ujawnia datę premiery

W końcu Euforia powraca! Data rozpoczęcia drugiego sezonu została oficjalnie ogłoszona w krótkim zwiastunie teaserowym wydanym dziś przez HBO. Serial powróci na swój ośmioodcinkowy drugi sezon 10 stycznia na HBO GO i będzie również dostępny do streamingu na HBO Max.


Teaser trailer nie ujawnia wiele w odniesieniu do fabuły sezonu, ale to funkcje Rue (Zendaya) taniec i śpiew wraz z Franka Sinatry "Call Me Irresponsible", z szybkich ujęć scen imprezowania i zażywania narkotyków, coś fani serii przyjść do oczekiwania. Zendaya opowiada w zwiastunie o tym, jak wszystko wydaje się trwałe, kiedy jesteś młodszy, ale z wiekiem zdajesz sobie sprawę, że nic nie jest i wszystko może się wymknąć.


Sezon 2 będzie świadkiem powrotu członków obsady: Zendaya, Hunter Schafer, Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Storm Reid i Austin Abrams. Dodatkowo poinformowano, że piosenkarz Dominic Fike, Minka Kelly (Titans) i Demetrius 'Lil Meech' Flenory Jr (BMF) dołączą do obsady w nowym sezonie.


 Euforia, stworzona, napisana i wyreżyserowana przez Sama Levinsona, oparta jest na izraelskim miniserialu o tej samej nazwie, który został stworzony przez Rona Leshema i Daphnę Levin. Serial śledzi losy Rue, granej przez zdobywczynię nagrody Emmy Zendayę, oraz grupy jej koleżanek i kolegów z liceum, którzy zmagają się z problemami związanymi z narkotykami, seksem i przemocą.


Euforia (ang. Euphoria) Sezon 2 pojawi się na antenie HBO GO 10 stycznia. Zobaczcie nowy zwiastun 2 sezonu Euforii poniżej.


Artur
Redaktor
facebook twitter instagram
MUSIC & FESTIVALS LOVER! - Web & App #UI / #UX designer - Graphic Design is my passion

Najnowsze wpisy na blogu

24.11.2021
"Euforia" Sezon 2 Trailer pokazuje nieodpowiedzialną Zendayę i ujawnia datę premiery

W końcu Euforia powraca! Data rozpoczęcia drugiego sezonu została oficjalnie ogłoszona w krótkim zwiastunie teaserowym wydanym dziś przez HBO. Serial powróci na swój ośmioodcinkowy drugi sezon 10 stycznia na HBO GO.

16.11.2021
Zobacz zwiastun z filmu Netflixa "Nie patrz w górę".

Netflix zaprezentował ładne, ponad dwuminutowe spojrzenie na jeden z najbardziej ekscytujących nadchodzących filmów: Nie patrz w górę.

15.11.2021
Narcos: Mexico Sezon 3 Soundtrack: Wszystkie utwory z opisami scen

Sonudtrack Narcos: Mexico sezon 3 zawiera muzykę Mano Negra, Los Dug Dug's i Atahualpa Yupanqui. To info zawiera spoilery do serialu Netflixa o meksykańskiej przestępczości zorganizowanej.

15.11.2021
Wyjaśnienie końca pierwszego sezonu „Koszmar minionego lata”

Co dzieje się w pierwszym sezonie serialu „Koszmar minionego lata”? Tutaj znajdziesz podsumowanie, które odpowiada na wszystkie otwarte pytania dotyczące zakończenia pierwszego sezonu.